Klientų atsiliepimai

Esate naujokas rinkoje? O gal klientams jau pristatėte ne vieną aukštos klasės savo kūrinių kolekciją ir atsakingai ieškote nepriekaištingą kokybę atitinkančių pakavimo idėjų? SilkinisPopierius.lt turi didžiulį kiekį patenkintų klientų, kurie mielai pasidalino savo patirtimi, tad tikime, jog dalis žemiau pateiktų mūsų klientų atsiliepimų padės priimti tinkamą sprendimą pasirenkant pakavimo popieriaus su individualia spauda tiekėją Jūsų verslui: spauda ant šilkinio popieriaus, riebalams atsparus popierius su spauda, spauda ant lipduko.

Nes niekada nebuvo geresnio laiko pasirinkimui nei dabar!


Vaidotas Balnys

Vadovas

"Rezultatas puikus! Ačiū Jums!"

Simona Jasulaitė

Vadovė-CEO / UAB Maži projektai

"Kokybė tobula!!! Labai labai patenkinta!!! Ačiū labai ir iki kitų kartų!"

Salomėja Terapinaitė

Floristė / Floristikos oazė

"Noriu padėkoti silkinispopierius.lt už suteiktas paslaugas, norą pagelbėti. Manau yra labai svarbu, kad būtų patenkinti abiejų pusių tiek kliento, tiek paslaugos teikėjo tikslai, o silkinispopierius.lt tai išpildė su kaupu. Neabejotinai vėl kreipsimės į Jus."

Ineta Laurinavičiūtė

Projektų vadovė / Dizainstudija

"Dirbame konkurencingoje rinkoje. Norėdami išsiskirti, įprastą pakavimo būdą papildėme pakavimo popieriumi su mūsų logotipo spauda, ko pasekoje sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų dėl išskirtinio rūbų bei aksesuarų pateikimo. Ačiū silkinispopierius.lt."

Andrius Vaitkevičius

Plėtros skyriaus vadovas / Nordsom

"Puikus verslo dovanų pakavimo sprendimas. Greita, kokybiška, profesionalu - viskas ko reikia sklandžiam įmonės darbui. Rekomenduojame!"

Dainora Marija Kadrauskė

Vadovė / Pakavimo įmonė

"Dėmesį patraukė šio popieriaus išskirtinės savybės. Sprendimu pasirinkti Jus - likome labai patenkinti. Ačiū, kad esate."

Lukas Minkevičius

Vadovas / Bullogers

"Tiek šilkinis popierius, tiek visas aptarnavimas yra išties puikus! Ačiū Jums labai. Ateityje būtinai ir vėl užsisakysime!"

Daumantas Vladarskis

Dizaineris

"Ačiū už išsamius profesionalius atsakymus bei operatyvų ir kokybišką servisą. Iki kito karto!"

Siekdami nuolat tobulėti - vertiname kiekvieno kliento nuomonę!

SUSISIEKIME!