Apie silkinispopierius.lt

SilkinisPopierius.lt - individualaus pakavimo popieriaus tiekėjas verslui

SilkinisPopierius.lt yra specializuotas prekių pakavimui ir dekoravimui skirto aukštos kokybės sertifikuoto tvaraus pakavimo popieriaus su profesionalia individualia spauda tiekėjas verslui.

Nuolat analizuodami augančią rinką ir atsižvelgdami į klientų poreikius, nuolat siekiame tobulėti. Ypatingai aukštų reikalavimų kėlimas sau, patikimų ir ilgalaikių santykių kūrimas su verslo partneriais - svarbiausi mūsų tikslai.

Prisijunkite prie mūsų klientų rato ir pradėkite keistis jau šiandien!

"...kiekvieną kartą būti sąmoningam ir suvokti, kokį neigiamą poveikį aplinkai ir mums daro priimtas klaidingas sprendimas pasirenkant netinkamas pakavimo medžiagas ir stengtis tą poveikį mažinti...".

CEO Daiva Goscickaitė

Individualizuoto šilkinio (Tissue) popieriaus tiekėjo atsiradimo tikslas Lietuvoje

Silkinispopierius.lt Lietuvoje įsteigta iš poreikio būti naudingiems verslui. Rinkoje egzistuoja daug pakavimo popieriaus gamintojų, tačiau mūsų tikslas nebuvo tapti įprasto pakavimo popieriaus tiekėjais.

Silkinispopierius.lt pagrindinė atsiradimo intencija, kad kiekvienas verslas, nepriklausomai kokioje augimo stadijoje jis yra ar kokią rinkos dalį jis užima, turėtų galimybę už prieinamą kainą įsigyti jų įmonę puikiai reprezentuojantį firminį aukščiausios Premium kokybės pakavimui skirtą ekologišką šilkinį popierių su individualia spauda.

Mes žinome kas yra svarbiausia nepriekaištingai prekės pakuotei!

Mes manome, kad aukštos kokybės, patvarus, įvairių prekių pakavimui skirtas Tissue popierius, su Jūsų logotipo spauda ant jo, turi būti prieinamas visiems. Todėl būdami socialiai ir globaliai atsakingi, silkinispopierius.lt verslui tiekia tik ekologišką, sertifikuotą, gamtai draugišką, aukščiausios kokybės Tissue pakavimo popierių, kuris ne tik prisideda prie globalizacijos gerinimo, bet ir įmonėms suteikia pridėtinės vertės.

Silkinispopierius.lt pagrindinis darbo siekis - pateisinti klientų lūkesčiai, kurių dėka ir susiformavo mūsų teikiamų paslaugų spektras. Todėl šis aprašymas yra ne apie mus, šis aprašymas - apie esamus ir potencialius mūsų klientus, dėl kurių mes dedame visas pastangas ir stengiamės nuolat tobulėti tam, kad Jų verslai taptų dar sėkmingesni. Daugiau apie mūsų logotipų spaudos ir pakavimo popieriaus kokybę galite skaityti puslapyje klientų atsiliepimai.

Silkinispopierius.lt - Jūsų unikalios pakuotės partneris!

Mums labai svarbi kiekvieno kliento nuomonė. Susisiekime!