Apie silkinispopierius.lt

Pasirinkdami SilkinisPopierius.lt produkciją prisidedate prie ekologijos

Mūsų pasaulis susiduria su precedento neturinčiais aplinkos pokyčiais. Moksliniai duomenys rodo nerimą keliantį tvarių ir ekologiškesnių pasirinkimų poreikį. Mūsų atsidavimas egzistencijai ir aplinkai yra pagrindas pokyčiams mūsų gyvenime ir pasaulyje. Turime atkurti savo ryšį su Žemės ekologija ir sumažinti paliekamus anglies pėdsakus.

Mes SilkinisPopierius.lt taikome tvarios verslo teorijos principus mūsų teikiamiems pakavimo popieriaus sprendimams. Siekiame patenkinti dabartinius ekologinius, socialinius ir ekonominius poreikius sumažinant šiuos neigiamus veiksnius išsaugant juos ateities kartoms ir rūšims.

"Mes suprantame, kad ekologiškumas nėra tik tendencija - tai gyvenimo būdas ir kelias į tvarią ateitį. Štai kodėl mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti unikalių ekologiško pakavimo popieriaus sprendimų asortimentą bet kokio dydžio įmonėms".

CEO Daiva Goscickaitė

Mūsų vizija

Padaryti teigiamą poveikį ir prisidėti prie to, kad šis nuostabus pasaulis taptų geresne vieta gyventi vieningai su Žeme. Mus įkvepiantys Gandhi žodžiai: "Tu turi būti tas pokytis, kurį nori pamatyti pasaulyje". 

Mūsų misija

Visada tiekti savo klientams ekologiškai tvarius produktus, kurie būtų saugūs JUMS ir naudingi aplinkai. Leiskite pokyčiams prasidėti nuo JŪSŲ ir Jūsų kasdienių pasirinkimų. Iš mažų sprendimų gimsta dideli pokyčiai!

Ačiū, kad atradote SilkinisPopierius.lt

Mes, kaip verslo įmonė, vertiname ryšį su aplinka ir Jūsų sveikata.

Mūsų internetinė svetainė siūlo Jums ekologiškus pakavimo popieriaus sprendimus, kuris tausoja aplinką ir yra saugus Jums, Jūsų šeimai ir Jūsų klientams. Esame tikri, kad pasaulio išsaugojimas prasideda nuo Tavęs.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės ir pradėkite keistis jau šiandien!

Mūsų tiekiamų ekologiškų pakavimo popieriaus prekių ir paslaugų asortimentas

Individualios spaudos paslaugos ant ekologiško pakavimo popieriaus (reklaminiai lipdukai, šilko popierius, maistinis popierius atsparus riebalams):

Mums labai svarbi kiekvieno kliento nuomonė. Susisiekime!